20 04 2018
Wyszukiwarka

Dane szkoły

Al. Wyzwolenia 34
58-300 Wałbrzych
tel/fax: 748423592
adres e-mail:
zs2@civ.pl
sekretariat czynny
7.30-15.30
codziennie oprócz czwartków

Dojazd

Ocalić od zapomnienia - pamięć o Polakach żyjących na kresach

Karta Szkolna

 

Mogiłę pradziada ocalić od zapomnienia

Rewitalizacja Wałbrzycha

Rocznik 2017

Klasa 3A
Wychowawcy:    Urszula Cybulska
1 Batkowska Patrycja
2 Bąkowski Grzegorz
3 Bek Marcin
4 Chmieła Wojciech
5 Dudziak Mateusz
6 Gancarz Anna
7 Górski Hubert
8 Janas Monika
9 Jasiński Jakub
10 Jerzyk Marcel
11 Kamiński Jan
12 Kaziuk Julia
13 Kostrzycki Marek
14 Koszyk Daniel
15 Kuzera Marzena
16 Mazur Hubert
17 Miłosz Joanna
18 Mołczan Karolina
19 Nastawska Weronika
20 Olejarz Marcin
21 Parzygnat Anna
22 Pioterek Rafał
23 Plata Michał
24 Polerowicz Adam
25 Ranowicz Jakub
26 Suchański Jakub
27 Victor Arkadiusz
28 Wiecha Michał
29
Wojnowski Wojciech
30 Zieliński Przemysław
31 Ziółkowski Maciej
Klasa 3B
Wychowawcy:    p. Edyta Grzelczyk
1 Banach Patryk
2 Bercz Natalia
3 Bobka Natalia
4 Brych Łukasz
5 Bujak Aleksandra
6 Chrzanowski Dominik
7 Dobrzański Krzysztof
8 Faber Marcin
9
Geisler Bartosz
10 Głosek Robert
11 Głowacki Paweł
12 Herchel Kacper
13 Ilski Dominik
14 Jarco Alicja
15 Kieras Jan
16 Kosior Magdalena
17 Kubasiewicz Mateusz
18 Lipowski Bartosz
19
Luteńko Weronika
20 Malaczyński Marcin
21 Mandziejewski Bartosz
22 Marek Robert
23 Nowak Mieszko
24 Pecia Łukasz
25 Sawicki Maciej
26 Skrzypkowski Oskar
27 Szóstak Klaudia
28 Świerk Maciej
29 Tylman Olga
30 Wojtasińska Izabela
31 Zwolińska Justyna
Klasa 3C
Wychowawcy:    Małgorzata Baniukiewicz
1 Buśko Kaja
2 Chrząszcz Magdalena
3 Gałan Kamil
4 Grzelka Michalina
5 Gwóźdź Agata
6 Janas Wojciech
7 Jankowski Daniel
8 Kamińska Julia
9 Korzeniowski Damian
10 Kozłowska Katarzyna
11 Kustra Aleksandra
12 Kuś Olga
13 Laskowski Piotr
14 Madera Rafał
15 Marcinkiewicz Anita
16 Mazgis Lidia
17 Mazur Hanna
18 Muszyńska Kamila
19 Naumowicz Sandra
20 Pietruszka Wiktoria
21 Pinda Weronika
22 Pinkiewicz Miłosz
23 Porys Konrad
25 Radomski Jakub
26 Rojek Aleksandra
27 Rutkiewicz Maciej
28 Skrabska Aleksandra 
29 Strzyż Joanna
30 Tarasek Magdalena
31 Wojciechowska Karolina
32 Zdebska Magdalena
Klasa 3D
Wychowawcy:    Dorota Wołodkiewicz
1 Burdeński Wojciech
2 Cabała Daria
3 Chomyszyn Ewa
4 Duda Mirela
5 Figura Wojciech
6
Grad Paweł
7
Grochocki Maksymilia
8
Janicka Karolina
9
Jasińska Aleksandra
10
Kalinowski Kacper
11 Kruk Patryk
12 Łęczycka Oliwia
13 Majcherczyk Karolina
14
Majewski Szymon
15 Motyka Piotr
16 Nieciąg Anna
17 Norek Kacper
18 Nowakowski Michal
19 Olechnowicz Marta
20
Pazgan Adrianna
21 Sadzawiec Martyna
22 Sawicki Maciej 
23 Siodłak Maciej
24 Skowrońska Dominika
25 Szewczyk Dorota
26 Szmidt Aleksandra
27 Tutaj Wojciech
28 Urbańska Alcja
29 Witkowska Natalia
30
Wróbel Jakub
31 Wróbel Mateusz
32 Wróblewski Jakub
Klasa 3E
Wychowawcy:    Anna Jankowska
1 Augustyniak Karolina
 2 Bayer Tomasz
3
Borciuch Daniela
4
Bornio Ewelina
5
Budzyńska Aleksandra
6
Foryś Martyna
7
Jędrzejczyk Kamil
8 Kalisz Klaudia
9 Kołodziej Natalia
10 Król Paskal
11 Kubka Bart
12 Kudryk Emilia
13 Leśniak Paulina
14 Marzol Patrycja
15 Mazur Karolina
16 Pietrukiewicz Oliwia
17 Poleszczuk Kacper
18 Połeć Paulina
19 Rędzińska Weronika
20 Szczerba Alicja
21 Szulc Dominika
22 Szymańska Magdalena
23 Świerzewska Alicja
24 Urbanik Izabela
25 Walkowicz Marta
26 Zięba Agnieszka
27 Zyśk Aleksandra
Pozycjonowanie Wałbrzych | Tworzenie stron internetowych HM Sp. z o.o www.hm.pl | Profesjonalny hosting www.hb.pl