20 06 2018

codziennie oprócz czwartków

Ocalić od zapomnienia - pamięć o Polakach żyjących na kresach

Karta Szkolna

Mogiłę pradziada ocalić od zapomnienia

Rewitalizacja Wałbrzycha

Dnia 29 marca 2017r. Pan dyrektor Robert Wróbel podpisał porozumienie o współpracy z British Council w Warszawie.
Nasza szkoła jest obecnie partnerem British Council i należy do Partnerskiego Programu British Council dla instytucji Addvantage: "Member of The British Council Addvantage Partnership Programme" , a tym samym nasza szkoła posiada prawo rejestrowania kandydatów na egzaminy Cambridge English Language Assessment (KET, PET, FCE, CAE, CPE, etc.)

Gratulacje dla Tomasza Ciekanowskiego, Barbary Jabłońskiej, Karoliny Marszelewskiej i Piotra Samczuka za zdobycie FCE (First Certificate in English). Uczniowie przystąpili do egzaminu 13 maja 2017r. w Centrum Egzaminacyjnym British Council we Wrocławiu. Życzymy dalszych sukcesów językowych i zdobycia kolejnych prestiżowych certyfikatów!
(uczniowie przygotowywali się pod kierunkiem p. Joanny Matyki).

Pozycjonowanie Wałbrzych | Tworzenie stron internetowych HM Sp. z o.o www.hm.pl | Profesjonalny hosting www.hb.pl