16 07 2018
Wyszukiwarka

Dane szkoły

Al. Wyzwolenia 34
58-300 Wałbrzych
tel/fax: 748423592
adres e-mail:
zs2@civ.pl
sekretariat czynny
7.30-15.30
codziennie oprócz czwartków

Dojazd

Ocalić od zapomnienia - pamięć o Polakach żyjących na kresach

Karta Szkolna

 

Mogiłę pradziada ocalić od zapomnienia

Rewitalizacja Wałbrzycha

Rocznik 2009

III A_LO
Wychowawcy:    Mariola Wróbel
1 Bujak Agata
2 Dziekan Martyna
3 Gotfryd Karol
4 Hołojda Konrad
5 Imiołek Damian
6 Jaworski Rafał
7 Kaczmarska Katarzyna
8 Karwat Dawid
9 Kolbus Justyna
10 Kowalski Piotr
11 Krajewski Cyprian
12 Krawczycka Natalia
13 Lang Dorota
14 Lenik Mateusz
15 Lidtke Aleksander
16 Lidtke Artur
17 Michalak Grzegorz
18 Mołczan Michał
19 Pacholec Anna
20 Rolla Dawid
21 Roman Marta
22 Sommerfeld Piotr
23 Stachowski Mateusz
24 Stanejko Łukasz
25 Szczepanowski Piotr
26 Szieska Grzegorz
27 Tumas Łukasz
28 Waszkiewicz Jakub
III B_LO
Wychowawcy:    Anna Żałobka
1 Bagniuk Łukasz
2 Buchman Katarzyna
3 Burzyńska Magdalena
4 Didyk Anna
5 Drabiński Kornel
6 Dziubak Dawid
7 Figlarska Patrycja
8 Hałubek Klaudia
9 Jachuła Joanna
10 Jońska Maja
11 Juchkiewicz Kamil
12 Jurkanis Karol
13 Koperska Agata
14 Kulikowski Michał
15 Kurzyński Wojciech
16 Mendelewski Mateusz
17 Obacz Urszula
18 Pietras Adrian
19 Pławsiuk Paweł
20 Skowron Maciej
21 Skrzyniarz Damian
22 Styczeń Sławomir
23 Surus Robert
24 Tomaszewski Wojciech
25 Tylewska Olga
26 Wlaźlak Maciej
27 Wojtas Ilona
28 Zglińska Marlena
III C_LO
Wychowawcy:    Małgorzata Janas
1 Bochynek Anna
2 Brauer Kamila
3 Breier Joanna
4 Bruder Małgorzata
5 Brzezińska Paulina
6 Bryll Natalia
7 Cierpikowski Piotr
8 Dębicka Anna
9 Dopierała Adam
10 Dopytalska Klaudia
11 Gadowicz Agata
12 Gajosz Alicja
13 Gałęza Dominika
14 Gonet Barbara
15 Grabarz Anna
16 Grotowska Ewelina
17 Hajduk Wiktor
18 Jeziorny Mateusz
19 Kaźmierczak Paweł
20 Kowalczyk Karolina
21 Leśniańska Kinga
22 Liebner Barbara
23 Lorenc Maciej
24 Ludziak Paulina
25 Melańczuk Anna
26 Nowak Marta
27 Patyk Anna
28 Stępak Agnieszka
29 Szostak Kamila
30 Szutowska Aneta
31 Śleboda Marta
32 Wojnowska Anna
33 Zaręba Jan
III D_LO
Wychowawcy:    Marzena Polak-Czarnowska
1 Bielewicz Hubert
2 Bohnke Melania
3 Branicki Bartlomiej
4 Chochłakiewicz Olga
5 Czoska Sylwia
6 Dymarczyk Marta
7 Dyś Iwona
8 Gruszewska Ewa
9 Grzelak Maciej
10 Grzesińska Elżbieta
11 Grzondko Mateusz
12 Jurczak Aleksandra`
13 Kozłowska Joanna
14 Kraczkowski Michał
15 Lenard Angelika
16 Mika Adam
17 Niziński Maciej
18 Rakoczy Filip
19 Rawińska Justyna
20 Rosiak Marek
21 Soćko Anna
22 Stępień Patrycja
23 Szel Aleksandra
24 Sztor Paulina
25 Tarasiewicz Magdalena
26 Turzańska Kinga
27 Urban Magdalena
28 Walewska Jagoda
29 Warzycha Mateusz
30 Wichowska Justyna
31 Wołodkiewicz Bartosz
III E_LO
Wychowawcy:    Małgorzata Kmieć
1 Adamska Magdalena
2 Barański Daniel
3 Bryszewska Anna
4 Brzęcka Aleksandra
5 Dera Justyna
6 Drążewska Monika
7 Dybaś Marcin
8 Gołębiewska Natalia
9 Grabiec Areta
10 Kisała Karol
11 Klatka Marlena
12 Łabuda Dominika
13 Margatis Natalia
14 Niedzwiecka Monika
15 Pietrasz Marcelina
16 Pietrzak Katarzyna
17 Karwat Bernadeta
18 Sobczyk Aleksander
19 Sobieska Magdalena
20 Tylicka Natalia
21 Warzecha Paulina
22 Welskop Katarzyna
23 Wysocka Olga
24 Wyszowska Kinga
25 Zarzeczna Iwona
26 Zielona Alicja
27 Żuczkowski Konrad
Pozycjonowanie Wałbrzych | Tworzenie stron internetowych HM Sp. z o.o www.hm.pl | Profesjonalny hosting www.hb.pl