20 04 2018
Wyszukiwarka

Dane szkoły

Al. Wyzwolenia 34
58-300 Wałbrzych
tel/fax: 748423592
adres e-mail:
zs2@civ.pl
sekretariat czynny
7.30-15.30
codziennie oprócz czwartków

Dojazd

Ocalić od zapomnienia - pamięć o Polakach żyjących na kresach

Karta Szkolna

 

Mogiłę pradziada ocalić od zapomnienia

Rewitalizacja Wałbrzycha

Rocznik 2008

III A
Wychowawcy:   Elżbieta Michno
1Adamska Alicja
2Bartolik Agata
3Chmielewski Paweł
4Gawlik Adam
5Hak Katarzyna
6Jurczok Joanna
7Kamińska Magdalena
8Karwacki Michał
9Kawa Magdalena
10Kmieć Agata
11Kmoch Artur
12Kościk Ewa
13Krzemińska Joanna
14Lewczuk Piotr
15Moczarski Kornel
16Nowocień Karolina
17Oliwiak Kamila
18Orynicz Michał
19Popławski Maciej
20Pośpiech Tomasz
21Puziak Edyta
22Puzio Joanna
23Romański Paweł
24Sikora Paweł
25Sroka Kazimierz
26Staniek Tomasz
27Ślęzak Jakub
28Świstek Łukasz
29Zapart Łukasz
III B
Wychowawcy:   Agnieszka Chojka-Szumilas
1Bartnicka Patrycja
2Bąk Klaudia
3Białas Rafał
4Buganiuk Ewelina
5Bujak Magdalena
6Bujło Damian
7Buziałkowski Miłosz
8Czuryło Agnieszka
9Dłużyński Piotr
10Dziubek Roland
11Głód Piotr
12Gontarski Łukasz
13Goszczyńska Katarzyna
14Grubiak Justyna
15Imiołek Daniel
16Kaczmarek Maciej
17Orłowska Marta
18Pajak Edyta
19Ratajczak Sebastian
20Robaszkiewicz Wojciech
21Ruszkowski Tomasz
22Simkiewicz Marcin
23Sokólska Anna
24Sulima Krzysztof
25Szafrański Piotr
26Szewczyk Adrian
27Węgrzyn Michał
28Woszczyk Krzysztof
29Wójcik Katarzyna
30Zabuski Bartosz
31Zieliński Tomasz
III C
Wychowawcy:    Dagmara Maćków
1 Adamska Marta
2 Barzęc Tomasz
3 Borowski Piotr
4 Brzyska Marta
5 Dzięcioł Alicja
6 Fakadej Paulina
7 Goszczyńska Monika
8 Idzior Aleksandra
9 Jankowski Tomasz
10 Jawor Kosma
11 Juszczyk Paweł
12 Kapała Wioleta
13 Kaźmierczak Sylwia
14 Kruszyńska Dagna
15 Kuncewicz Olga
16 Laskowska Joanna
17 Leconte Daria
18 Ławrynowicz Paulina
19 Marszałek Sara
20 Mazur Maja
21 Mazur Zuzanna
22 Popek Mateusz
23 Roszak Michał
24 Skłodowska Magdalena
25 Słomiany Patryk
26 Strubel Liliana
27 Tarasiewicz Joanna
28 Trzcińska Katarzyna
29 Włodarczyk Łukasz
30 Zieleń Iwona
31 Zielińska Małgorzata
32 Zwierzyna Magdalena
III D
Wychowawcy:   Urszula Cybulska
1Becker Olaf
2Biełło Piotr
3Borczyk Małgorzata
4Buczek Mateusz
5Cyga Justyna
6Dróżdż Kaja
7Drzewiecka Malwina
8Głowińska Magdalena
9Grunwald Łukasz
10Grzywacz Malwina
11Hajnowski Marcin
12Herman Anna
13Janik Olga
14Kożuch Aleksandra
15Kunecka Paulina
16Kurzyńska Anna
17Łągiewka Karolina
18Nowicka Marta
19Orłowska Izabela
20Porębski Tomasz
21Romaniszyn Maciej
22Rusnarczyk Agata
23Salamon Patryk
24Skała Agnieszka
25Skoczylas Anna
26Sołtysiak Łukasz
27Soroko Joanna
28Szeles Rafał
29Szkudlarska Marta
30Śliwińska Agnieszka
31Woszczyńska Magda
32Żyłak Justyna
III E
Wychowawcy:    Elżbieta Kowalska
1 Adynkiewicz-Piragas Natalia
2 Bankowski Łukasz
3 Bafia Mariusz
4 Birula Bartosz
5 Bęben Patrycja
6 Byra Aleksandra
7 Dobies Marta
8 Dwojak Paulina
9 Dziwak Joanna
10 Hołojda Katarzyna
11 Jarzembowski Paweł
12 Jóźków Mariola
13 Kopciuch Karol
14 Korpalska Małgorzata
15 Kurzydlak Magdalena
16 Leszko Zofia
17 Liszewska Anna
18 Masłowski Damian
19 Naprawa Bartosz
20 Oleksy Mirosław
21 Pansewicz Tomasz
22 Piwoński Mateusz
23 Pohoska Agnieszka
24 Ryżak Dorota
25 Stuchły Katarzyna
26 Szewczyk Wanda
27 Szymela Anna
28 Szynalska Joanna
29 Świątek Paweł
30 Targosz Monika
31 Węglarz Patrycja
32 Wiecha Katarzyna
33 Wojajczyk Mateusz
Pozycjonowanie Wałbrzych | Tworzenie stron internetowych HM Sp. z o.o www.hm.pl | Profesjonalny hosting www.hb.pl