16 07 2018
Wyszukiwarka

Dane szkoły

Al. Wyzwolenia 34
58-300 Wałbrzych
tel/fax: 748423592
adres e-mail:
zs2@civ.pl
sekretariat czynny
7.30-15.30
codziennie oprócz czwartków

Dojazd

Ocalić od zapomnienia - pamięć o Polakach żyjących na kresach

Karta Szkolna

 

Mogiłę pradziada ocalić od zapomnienia

Rewitalizacja Wałbrzycha

Rocznik 2006

III A
Wychowawcy:   Anna Wojtowicz
1Bielecka Joanna
2Bochenek Jacek
3Byczkowski Damian
4Cisek Krzysztof
5Dobrzański Paweł
6Drobiazgiewicz Marek
7Ekert Wojciech
8Gigoła Tomasz
9Grochocki Adrian
10Hładczuk Tomasz
11Husakiewicz Michał
12Klinger Mateusz
13Kogut Jakub
14Kościelski Michał
15Kowalczyk Justyna
16Krzemińska Marta
17Kwiatkowski Szymon
18Lisińska Joanna
19Łobaza Bartosz
20Matusik Szymon
21Matuszyk Paweł
22Nowocień Michał
23Patyk Michał
24Pietrzak Bartosz
25Skrzętnicki Krzysztof
26Szewczyk Małgorzata
27Szulakowska Marta
28Śluzar Agata
29Topór Karolina
30Urbanowicz Tomasz
31Woszczyk Michał
III B
Wychowawcy:   Helena Dymarczyk
1Andruszko Mateusz
2Bańbura Monika
3Bochenek Sylwia
4Cyga Tomasz
5Czerwińska Joanna
6Domagała Katarzyna
7Domal Paweł
8Igła Michał
9Jawor Wojciech
10Jończyk Kacper
11Kamińska Natalia
12Kołsut Paweł
13Kosiński Jarosław
14Kurek Kamila
15Maćków Aleksandra
16Michałowski Mateusz
17Mierzejewska Kamila
18Mularski Michał
19Olejarz Anna
20Olszewska Barbara
21Pofelska Dorota
22Praski Robert
23Rzemyk Paweł
24Straczyńska Olga
25Sulima Sylwia
26Szampera Rafał
27Traczykowski Jędrzej
28Wodyk Ewelina
29Woźniak Mariusz
III C
Wychowawcy:   Zofia Wawrzyniak
1Baniukiewicz Justyna
2Binek Emilia
3Bołoz Wojciech
4Burek Alicja
5Dittmer Łukasz
6Dopierała Ewa
7Jagiełło Karolina
8Karwas Ludmiła
9Koszucki Jakub
10Leconte Michał
11Marczak Jakub
12Panek Magdalena
13Plutecka Joanna
14Potoczek Kalina
15Pusz Barbara
16Rabiniak Emilia
17Rachwał Maja
18Rogala Natalia
19Siemaszko Agnieszka
20Skowicki Michał
21Spera Katarzyna
22Sypniewska Hanna
23Szklarz Magdalena
24Śmiałkowski Paweł
25Weiss Mariusz
26Węcławik Magdalena
27Wojciechowska Paulina
28Zielińska Paulina
29Zienkiewicz Łukasz
III D
Wychowawcy:   Jadwiga Czerniak
1Buła-Wojtanowski Marcin
2Bylec Aleksandra
3Chalimoniuk Michał
4Dobies Nina
5Dylewicz Bartosz
6Foremna Joanna
7Gawlik Katarzyna
8Gmerek Katarzyna
9Gorzędowska Daria
10Ilk Bartosz
11Józefowicz Paweł
12Józefowicz Piotr
13Kolankiewicz Paweł
14Kosiński Bartłomiej
15Kuśmierska Mirosława
16Kuśnieruk Bartosz
17Makuch Karolina
18Malizna Agnieszka
19Mikulska Zofia
20Rajca Maciej
21Sagan Sara
22Siomiak Dorian
23Sołtysik Agnieszka
24Stanisz Jowita
25Szymańska Małgorzata
26Świteńka Hanna
27Twardowski Dawid
28Żabski Łukasz
III E
Wychowawcy:   Małgorzata Kmieć
1Babik Mariola
2Bajkowska Natalia
3Banach Maciej
4Behrendt Anna
5Drejer Kamil
6Dzięcioł Anna
7Futkowska Daria
8Giurg Jagoda
9Gromadzka Justyna
10Karolewska Dorota
11Koropczuk Anna
12Kożuchowicz Mateusz
13Kryściak Patrycja
14Łuczak Jakub
15Naworska Marta
16Olszowy Justyna
17Piotrowska Aleksandra
18Plona Adam
19Popławska Barbara
20Radywoniuk Martyna
21Rewkowska Aleksandra
22Sokołowska Sylwia
23Szajdulina Swietłana
24Szlosek Martyna
25Szulak Martyna
26Witkowska Asia
27Żylska Edyta
28Żywarska Kamila
III F
Wychowawcy:   Wojciech Denkiewicz
1Achcińska Martyna
2Bartczak Natalia
3Bartyńska Ewa
4Brumer Karolina
5Brzęcka Agata
6Ceglarz Andrzej
7Cielemęcka Urszula
8Czuczman Ewelina
9Denkiewicz Bartosz
10Diaków Ewa
11Fedyniak Sandra
12Figurska Paulina
13Gagatek Karolina
14Grochowska Agata
15Jagielska Joanna
16Janusek Marta
17Kicka Agata
18Krupińska Iwona
19Marcinkowska Jagoda
20Mąkosa Edyta
21Potysz Aleksandra
22Pudłowski Mariusz
23Raczyńska Anna
24Romaniszyn Wojciech
25Stawarz Aleksandra
26Szpilarewicz Natalia
27Wachlarz Katarzyna
28Warda Aleksandra
29Wrzecion Katarzyna
Pozycjonowanie Wałbrzych | Tworzenie stron internetowych HM Sp. z o.o www.hm.pl | Profesjonalny hosting www.hb.pl