16 07 2018
Wyszukiwarka

Dane szkoły

Al. Wyzwolenia 34
58-300 Wałbrzych
tel/fax: 748423592
adres e-mail:
zs2@civ.pl
sekretariat czynny
7.30-15.30
codziennie oprócz czwartków

Dojazd

Ocalić od zapomnienia - pamięć o Polakach żyjących na kresach

Karta Szkolna

 

Mogiłę pradziada ocalić od zapomnienia

Rewitalizacja Wałbrzycha

Rocznik 2005

III A
Wychowawcy:   Przemysław Ekert
1Banach Jan
2Bogdańska Iwona
3Francka Kamil
4Frej Artur
5Frost Agnieszka
6Herbut Mateusz
7Jachimowski Wojtek
8Kiewra Magdalena
9Koszucka Kamila
10Kozłowska Aleksandra
11Kustra Justyna
12Kyc Kaja
13Laskowski Krzysztof
14Lutkowski Daniel
15Marks Wojciech
16Orchel Agnieszka
17Osiecki Marcin
18Plebanek Stanisław
19Romański Piotr
20Siemicki Paweł
21Sowa Paweł
22Szewczyk Jakub
23Tomczyk Michał
24Trojanowski Bartłomiej
25Węgrzyn Jakub
26Wiklak Konrad
27Woźnicki Grzegorz
28Zygmunt Maciej
III B
Wychowawcy:    Dagmara Maćków
1 Cozac Katarzyna
2 Dymarczyk Alicja
3 Fic Anna
4 Furmanek Radosław
5 Kołsut Marta
6 Komorowska Karolina
7 Kosiór Rudi
8 Kryjak Wojciech
9 Kwaśniewski Jakub
10 Małek Maciej
11 Matusewicz Paulina
12 Orna Natalia
13 Orpel Katarzyna
14 Pomarańska Agnieszka
15 Radomska Ewa
16 Rzymek Natalia
17 Staszak Katarzyna
18 Stępień Kamila
19 Szczugieł Wojciech
20 Wabich Michał
21 Walów Jędrzej
22 Warda Michał
23 Włodarczyk Konrad
24 Wołowska Natalia
25 Wróbel Marta
26 Załubski Maciej
27 Zenfler Bartosz
III C
Wychowawcy:   Mariola Wróbel
1Augustyniak Jarosław
2Bochynek Agata
3Buganiuk Michał
4Cieśla Anna
5Ciura Agata
6Gisder Magdalena
7Jeziorny Rafał
8Johan Edyta
9Kochman Dorota
10Kopaniarz Katarzyna
11Kubicka Katarzyna
12Kuczyńska Marta
13Kuncewicz Natalia
14Maciąg Ewa
15Piotrowska Aleksandra
16Rudnicka Magdalena
17Ryba Andrzej
18Rychlik Hanna
19Sacharowski Sebastian
20Sarzyńska Alicja
21Sindrewicz Paulina
22Stanulewicz Natalia
23Szełemej Joanna
24Tomczak Tomasz
25Wierzbicka Marzena
26Wojtaszek Sylwia
27Wrzecion Radosław
28Zabiłowicz Natalia
29Zawisza Przemysław
III D
Wychowawcy:   Elżbieta Michno
1Bolek Kamila
2Borek Anna
3Cichy Maciej
4Dardziński Bartosz
5Dubis Marta
6Dżygała Anna
7Fajt Marcin
8Frach Anna
9Ilczuk Katarzyna
10Kawka Agnieszka
11Klatka Joanna
12Koczan Piotr
13Kuleszo Mariola
14Lewicka Patrycja
15Malaczyński Paweł
16Orłowska Kaja
17Perdak Lucyna
18Płoszaj Helena
19Stążka Wiktor
20Świętkowska Natalia
21Urbańska Paulina
22Wijatkowska Marzena
23Wilk Agata
24Wołoszczuk Karolina
25Wyszowska Małgorzata
26Zielińska Agata
27Zielonka Teresa
III E
Wychowawcy:   Urszula Cybulska
1Bakalarz Krzysztof
2Białonoga Daria
3Bielawska Martynika
4Bocheński Maciej
5Brzuchalska Anna
6Dębska Agnieszka
7Domagała Michał
8Glinkowski Piotr
9Jakubaszek Jakub
10Jasińska Monika
11Kasprzak Kaja
12Komenda Katarzyna
13Krawczycka Iwona
14Krawiec Łukasz
15Lipiński Radosław
16Łągiewka Kacper
17Modzelewska Luiza
18Nieznalska Agnieszka
19Noczeń Natalia
20Pasternak Natalia
21Płachta Monika
22Puszyńska Jolanta
23Sarna Magdalena
24Sikorska Agnieszka
25Styczeń Sylwia
26Szot Wojciech
27Szyda Judyta
28Walerowska Natalia
29Wąsewska Martyna
30Wojciechowska Paulina
31Zienkiewicz Magdalena
Pozycjonowanie Wałbrzych | Tworzenie stron internetowych HM Sp. z o.o www.hm.pl | Profesjonalny hosting www.hb.pl