31 10 2014
Wyszukiwarka

Rocznik 2000

IV A
Wychowawcy:   Jacek Rutkowski
1Bogdański Dawid
2Gbur Dariusz
3Górska Kamila
4Hołub Cezary
5Kaczur Maciej
6Kajner Krzysztof
7Koczan Paweł
8Kojs Jakub
9Kolenda Katarzyna
10Kuśtak Karmen
11Ledzion Marek
12Luch Marek
13Markowski Łukasz
14Marlinga Michał
15Matysiak Łukasz
16Mikulski Łukasz
17Olejkiewicz Marta
18Prędki Marcin
19Schabowski Krzysztof
20Siedlecki Łukasz
21Tucki Marcin
22Wieczorek - Gmerek Anna
23Wieliczko Joanna
24Zarycińska Urszula
25Zdrzałka Tomasz
26Złotowicz Grzegorz
IV B
Wychowawcy:   Małgorzata Leśniewska
1Bielańska Michalina
2Burzyńska Katarzyna
3Cankudi
4Cieślik Lucyna
5Goszczyński Radosław
6Huculak Anna
7Jasztal Magdalena
8Kaczmarczyk Ewa
9Kapuściński Przemysław
10Kosiór Stanisław
11Kowalski Dobrosław
12Mazur Alicja
13Miara Kamila
14Mikołajczak Tomasz
15Mikulski Krzysztof
16Mirek Maciej
17Piękosz Magdalena
18Rowińska Anna
19Ryż Bartosz
20Skrzypczyk Dominik
21Starzyk Marcin
22Stolarczyk Łukasz
23Trojanowska Joanna
24Urbańczyk Marta
25Wiłkomirska Wiosna
26Wiśniewski Marek
27Zabuska Dominika
28Tokarczyk Iza
IV C
Wychowawcy:   Małgorzata Baniukiewicz
1Burzyńska Aleksandra
2Dąbek Matylda
3Dziemba Izabela
4Gara Marta
5Gawliński Łukasz
6Idzik Magdalena
7Kłyż Jadwiga
8Łuczyński Marek
9Łukasiak Karol
10Matras Dominika
11Mostowska Magdalena
12Nykiel Nina
13Parol Anna
14Pełczyńska Katarzyna
15Prajzner Karolina
16Sarna Anna
17Skoczylas Małgorzata
18Słupski Wojciech
19Sochańska Agnieszka
20Stoksik Magdalena
21Szewczyk Magdalena
22Wiatrowski Łukasz
23Wyrzykowska Anna
24Zaręba Aneta
25Zbieraj Karolina
IV D
Wychowawcy:   Bogumiła Kosior
1Bednarska Agnieszka
2Błażejowska Magdalena
3Bogacka Magdalena
4Cabaj Ewelina
5Drelichowska Patrycja
6Drozd Paulina
7Dydejczyk Paweł
8Górecki Marek
9Gubernat Katarzyna
10Kaczmarczyk Katarzyna
11Kajcińska Dorota
12Karteczka Maja
13Kęsik Marzena
14Klimek Aleksandra
15Kołsut Michał
16Marciszak Anna
17Molenda Robert
18Musiał Dorota
19Obelinda Paulina
20Pyrc Sylwia
21Romanowska Agnieszka
22Rożek Irena
23Rusin Katarzyna
24Rzeźnikiewicz Olimpia
25Siemaszko Radosław
26Stachowiak Marzena
27Stypuła Marzena
28Szyniszewska Dagmara
29Tercjak Marta
30Wiśniewska Edyta
IV E
Wychowawcy:   Dorota Wołdkiewicz
Jarosław Brzeziński
1Berlik Anna
2Biegaj Justyna
3Bizuk Agata
4Ciemiera Magdalena
5Czaicka Marta
6Drogosz Agnieszka
7Drzewiecka Paulina
8Duraj Jakub
9Dziudzia Kamila
10Gęborys Katarzyna
11Gil Lidia
12Kiriakidu Justyna
13Kozakiewicz Urszula
14Łuczak Ewelina
15Michalska Mariola
16Migdał Joanna
17Obiegło Małgorzata
18Ostrowska Anna
19Starzyk Aleksandra
20Szczepańska Justyna
21Szyłkowska Justyna
22Szyszka Agnieszka
23Szyszlak Tomasz
24Ślawski Adrian
25Świątek Danuta
26Werzyńska Paulina
27Więcek Magdalena
28Zapart Marzena
29Zielińska Barbara
30Zienkiewicz Anna
IV F
Wychowawcy:   Agnieszka Chojka-Szumilas
Helena Dymarczyk
1Bereś Marcin
2Bieda Łukasz
3Depta Aleksandra
4Dzula Adriana
5Gadomska Agata
6Haczkiewicz Katarzyna
7Hałgas Agnieszka
8Jankowska Monika
9Karpowicz Anna
10Kemona Karolina
11Kołodziejek Marta
12Konieczna Karolina
13Krycka Jowita
14Kucharzewska Ewa
15Leciejewska Ewelina
16Łoś Marek
17Łozińska-Waszak Anna
18Majkowski Łukasz
19Michalska Małgorzata
20Pawełoszek Joanna
21Płachecki Sergiusz
22Puć Małgorzata
23Rzepa Wojciech
24Smoleń Radosław
25Turbański Marcin
26Zaranek Krzysztof
IV G
Wychowawcy:    Marzena Polak
1 Betlej Michał
2 Bryński Grzegorz
3 Buczek Adrian
4 Dec Magdalena
5 nazwisko usunięte na wniosek zainteresowanego
6 Jańczak Marta
7 Kałuża Bartłomiej
8 Kiedos Anna
9 Kluk Daniel
10 Koper Magdalena
11 Krzysztofowicz Łukasz
12 Lewandowska Sylwia
13 Lewandowski Kamil
14 Majkowska Magdalena
15 Markiewicz Katarzyna
16 Mazanek Jędrzej
17 Michalski Adam
18 Mrzygłocka Jagoda
19 Płończak Ewelina
20 Płoszaj Ludwik
21 Podpora Agnieszka
22 Ptasznik Remigiusz
23 Rakowski Artur
24 Sałek Patryk
25 Skrzyniarz Katarzyna
26 Smyka Kamila
Pozycjonowanie Wałbrzych | Tworzenie stron internetowych HM Sp. z o.o www.hm.pl | Profesjonalny hosting www.hb.pl