20 04 2018
Wyszukiwarka

Dane szkoły

Al. Wyzwolenia 34
58-300 Wałbrzych
tel/fax: 748423592
adres e-mail:
zs2@civ.pl
sekretariat czynny
7.30-15.30
codziennie oprócz czwartków

Dojazd

Ocalić od zapomnienia - pamięć o Polakach żyjących na kresach

Karta Szkolna

 

Mogiłę pradziada ocalić od zapomnienia

Rewitalizacja Wałbrzycha

Rocznik 1998

IV A
Wychowawcy:   Dariusz Sroka
1Dykiert Adam
2Dzienowagis Anna
3Hyziak Tomasz
4Kapłon Agata
5Kimak Witold
6Knap Marcin
7Kubisiak Aleksander
8Kwiatkowski Tomasz
9Mardausz Krystian
10Matykiewicz Michał
11Mazanik Michał
12Mazur Artur
13Orski Piotr
14Pajkert Artur
15Pankowski Marek
16Paulińska Ewelina
17Pawlak Krzysztof
18Siodłak Aleksandra
19Szydłowska Alicja
20Trębacz Piotr
21Walczak Maciej
22Warsiewicz Marcin
23Woźnicki Piotr
IV B
Wychowawcy:   Dagmara Maćków
1Bartkowiak Anna
2Cichocka Marta
3Czech Małgorzata
4Dyzma Eliza
5Dziuba Patrycja
6Ferenc Michał
7Herbowicz Grzegorz
8Jakubczyńska Zofia
9Kluge Tomasz
10Kmita Sylwia
11Kownacka Magdalena
12Kozak Anna
13Kożuchowicz Monika
14Krajewski Krzysztof
15Lewandowska Magdakena
16Makandasis Artur
17Miłek Wojciech
18Opaliński Łukasz
19Piotrowska Agata
20Schultz Konstanty
21Sys Magdalena
22Szczurek Anna
23Wigdorczyk Barbara
24Włodarski Andrzej
25Zaleski Bartosz
26Zommer Katarzyna
IV C
Wychowawcy:   Władysława Galara
Mariola Wróbel
1Bobecki Wojciech
2Bojarska Agnieszka
3Domagała Barbara
4Durak Daniel
5Garbacewicz Przemysław
6Gulewicz Kamila
7Jerzyk Kacper
8Kancler Anna
9Kisała Agnieszka
10Lisowska Krystyna
11Łebek Natalia
12Maślak Marcin
13Mudy Karol
14Musiał Jakub
15Pelesz Paweł
16Podkówka Renata
17Robaszyński Piotr
18Rywacka Olimpia
19Sikora Jacek
20Slipko Łukasz
21Sochal Sebastian
22Stokłosa Paweł
23Tokarczyk Piotr
24Wolak Paweł
IV D
Wychowawcy:   Agnieszka Matusik
1Baryła Katrzyna
2Blach Ewelina
3Bukalska-Furmaniak Adriana
4Chmielewski Artur
5Dekordy Ewelina
6Dobrowolska Beata
7Fijałkowska Danuta
8Filipowska Katarzyna
9Fulbiszewski Maciej
10Gałązka Katarzyna
11Gmerek Bartłomiej
12Jodłowska Maja
13Kicińska Marta
14Kogut Grzegorz
15Kołodziej Joanna
16Kowalczyk Anna
17Lipiak Katarzyna
18Miłosz Maciej
19Niziołek Agnieszka
20Perlińska Karolina
21Rudowicz Adrianna
22Sawicka Anna
23Spytkowska Ewa
24Strzałba Joanna
25Szczęśniak Monika
26Szpakowska Joanna
27Szymański Jakub
28Święcicka Monika
IV E
Wychowawcy:   Danuta Andrecka
Krystyna Lewicka
1Białek Monika
2Borek Agnieszka
3Chećko Monika
4Dziubak Barbara
5Gębarowski Igor
6Hutnik Maja
7Kaleta Agnieszka
8Kielar Magdalena
9Kowalczyk Artur
10Kozakiewicz Łukasz
11Kozłowska Marta
12Król Sława
13Krzeszowiak Anna
14Łobaczewska Natalia
15Miszke Anna
16Rowiński Daniel
17Skuratko Magdalena
18Soroczyński Rafał
19Stasińska Justyna
20Szczygieł Paulina
21Szyda Magdalena
22Tokarska Kamila
23Wiącek Magdalena
24Wielgus Piotrek
25Zborowska Marta
IV F
Wychowawcy:   Stanisław Swół
Anna Jankowska
1Cugowski Piotr
2Damuć Joanna
3Dyzma Michał
4Gil Justyna
5Gwizdek Krzysztof
6Hajduk Elwira
7Hołda Marcin
8Linowski Szymon
9Lisowska Katarzyna
10Łabaty - Cugowska Elżbieta
11Mazur Bartłomiej
12Michalska Nicola
13Paul Arkadiusz
14Płoszajski Radosław
15Pytlarz Emilia
16Sapieja Żaneta
17Sokołowska Weronika
18Szuman Patrycja
19Wieczorkowski Jacek
20Witkowska - Wieczorkowska Agnieszka
21Wlodarczak Kamila
22Zieliński Jacek
Pozycjonowanie Wałbrzych | Tworzenie stron internetowych HM Sp. z o.o www.hm.pl | Profesjonalny hosting www.hb.pl