16 07 2018
Wyszukiwarka

Dane szkoły

Al. Wyzwolenia 34
58-300 Wałbrzych
tel/fax: 748423592
adres e-mail:
zs2@civ.pl
sekretariat czynny
7.30-15.30
codziennie oprócz czwartków

Dojazd

Ocalić od zapomnienia - pamięć o Polakach żyjących na kresach

Karta Szkolna

 

Mogiłę pradziada ocalić od zapomnienia

Rewitalizacja Wałbrzycha

Rocznik 1997

IV A
Wychowawcy:   Przemysław Ekert
1Beyer Joanna
2Błauciak Dagmara
3Budziński Michał
4Dzwonek Marcin
5Gieniec Małgorzata
6Hormański Adam
7Karpiński Zbigniew
8Łapczyński Radosław
9Macewicz Michał
10Mączka Marek
11Michalik Sylwia
12Migoś Natasza
13Niemas Grzegorz
14Niemas Tomasz
15Pszczółkowski Jacek
16Stafanowicz Magdalena
17Stec Katarzyna
18Stępniewski Marek
19Szulc Agnieszka
20Zakrzewski Paweł
IV B
Wychowawcy:   Zofia Wawrzyniak
1Bańbura Marta
2Brach Łukasz
3Bradel Marcin
4Festo Renata
5Janus Ewa
6Kędzierska Iwona
7Krauze Monika
8Lenkowska Kamila
9Lewicki Tomasz
10Milanowska Ewa
11Mruk Katarzyna
12Płonka Dagmara
13Popławski Przemysław
14Ryż Magdalena
15Schmidt Agnieszka
16Sochaj Katarzyna
17Turała Sylwia
18Wilkoński Michał
19Wolak Małgorzata
20Wrzosek Agnieszka
21Zajączkowska Ewa
IV C
Wychowawcy:   Krystyna Lewicka
1Aksamit Anna
2Dobrowolska Karolina
3Domanasiewicz Ewa
4Dymalski Arkadiusz
5Dziemieszonek - Pietrzak Beata
6Guzdek Aneta
7Jarosz Hanna
8Jarosz Grażyna
9Karmińska Marzena
10Kramarska Patrycja
11Krupa Tomasz
12Krupnik - Manorek Gabriela
13Lępieś Ewa
14Machaj Marcin
15Mowel Piotr
16Pacierpnik-Wojtaszek Karolina
17Pożarski Maciej
18Rogowska - Jarzyńska Ewa
19Roszak Bartosz
20Skoczek Anna
21Smolińska - Jaskólska Justyna
22Szczepańska Katarzyna
23Szczęśniak Berenika
24Szulc - Kostrzewska Monika
25Witkowski Marcin
26Zawadzki Bartosz
IV D
Wychowawcy:   Jadwiga Czerniak
1Abel Elżbieta
2Abel Krzysztof
3Bałka Agnieszka
4Bączek Władysław
5Borek Magdalena
6Brużewicz Donata
7Bryjak Karolina
8Cieślikowska Sylwia
9Cimopulos - Woźniak Angelika
10Jefmański Bartłomiej
11Kamionowska Anna
12Karbowniczek Agata
13Koła Katarzyna
14Korczyńska Agata
15Kunicka - Burnat Renata
16Noskowiak Dorota
17Piecuch Katarzyna
18Poszwińska Paulina
19Rodzoń Lech
20Sawczak Katarzyna
21Selecki Tomasz
22Senger Sylwia
23Sochacka - Kamińska Marlena
24Szmiga Anna
25Walas Milana
26Zasępa Joanna
27Ziomek Aneta
28Żurek Dagmara
IV E
Wychowawcy:   Andrzej Skrzypczak
1Bednarczyk Ilona
2Bober Aneta
3Czajęcka Katarzyna
4Elwartowska Joanna
5Fiedorowicz Jolanta
6Godzińska Renata
7Juszczyk Mariola
8Kondratowicz Adriana
9Konieczna Małgorzata
10Kozubal Justyna
11Kustra Aleksandra
12Marek Marta
13Margielewski Marcin
14Nawrocka Katarzyna
15Orlińska Dorota
16Ossowska Marta
17Piotrowska Marta
18Pomorska Magdalena
19Rapcewicz Marta
20Sałek Beata
21Szwałek Krzysztof
22Śliwa Tomasz
23Wiśniewska Ewa
24Zielińska Agnieszka
IV F
Wychowawcy:   Ewa Siatkowska
1Adamska Dominika
2Bejnarowicz Renata
3Białek Patrycja
4Cisek Agnieszka
5Dłużniewska Agnieszka
6Drewęcka Iwona
7Elżbieciak - Stec Anna
8Frydrysiak Małgorzata
9Jurczewska Sylwia
10Kawa Bartłomiej
11Kowalczuk Elżbieta
12Kucharska Dorota
13Kur Honorata
14Lawryk Tomasz
15Meisser Bogumiła
16Menzel Elżbieta
17Ogorzały Kamila
18Plata Andrzej
19Poręba Anna
20Ptasińska Iwona
21Rozenblut Renata
22Rzeczkowski Artur
23Siatkowski Adam
24Skibiński Przemysław
25Skowrońska Aneta
26Szymczyszyn Tomasz
27Trębacz Katarzyna
28Wołoszyn Magdalena
29Zamojska Justyna
30Zubrzycka Jowita
31Żyłka Aleksandra
Pozycjonowanie Wałbrzych | Tworzenie stron internetowych HM Sp. z o.o www.hm.pl | Profesjonalny hosting www.hb.pl