16 07 2018
Wyszukiwarka

Dane szkoły

Al. Wyzwolenia 34
58-300 Wałbrzych
tel/fax: 748423592
adres e-mail:
zs2@civ.pl
sekretariat czynny
7.30-15.30
codziennie oprócz czwartków

Dojazd

Ocalić od zapomnienia - pamięć o Polakach żyjących na kresach

Karta Szkolna

 

Mogiłę pradziada ocalić od zapomnienia

Rewitalizacja Wałbrzycha

Rocznik 1992

IV A
Wychowawcy:   Irena Kulman
1Berezowski Krzysztof
2Bieńkowska Małgorzata
3Biernacka Joanna
4Ciepielewski Arkadiusz
5Ciucias Ewa
6Domagała Anna
7Gratzke Adam
8Iwanicki Paweł
9Janiak Iwona
10Kiwiński Marcin
11Klimczak Anna
12Koczapski Przemysław
13Lenckowski Maciej
14Lorek Piotr
15Malicka Dorota
16Mielniczuk Marek
17Odrowąż-Wilkoński Jakub
18Orlińska Edyta
19Pachacz Paweł
20Pachacz Piotr
21Samczuk Grzegorz
22Smoliński Łukasz
23Szewczyk Ewa
24Szpytko Sylwia
25Warzych Marzena
26Witczyk Magdalena
27Wojciechowska Ewa
28Ząbek Jowita
IV B
Wychowawcy:   Teodora Sas
1Adamczyk Tomasz
2Adamus Agnieszka
3Budzińska Sybilla
4Burzyńska Agnieszka
5Ciświcki Jarosław
6Dzieło Radosław
7Fabian Anna
8Gazda Dorota
9Gwizdała Tomasz
10Jagacki Adam
11Jakubowska Ewa
12Janiszewski Przemysław
13Kiljańska Agnieszka
14Kot Mirosława
15Kruk Anna
16Krukierek Marcin
17Kupisiewicz Anna
18Lech Małgorzata
19Magdziak Dorota
20Magdziak Marta
21Nogawka Anita
22Orynkiewicz Joanna
23Paszkowska Areta
24Pitulska Małgorzata
25Ratajczak Sylwia
26Rosińska Agnieszka
27Słowikowska Anna
28Szczepaniak Maciej
29Szpargała Zbigniew
30Szymański Piotr
31Trusiuk Maciej
IV C
Wychowawcy:   Barbara Florczak
1Bączyk Agnieszka
2Bednarska Beata
3Chwiejczak Agnieszka
4Daniek Dorota
5Dubiel Izabela
6Florek Marzena
7Grzesiuk Paweł
8Janowska Dorota
9Janus Marcin
10Jarosz Ewa
11Jaścińska Małgorzata
12Kania Sylwia
13Kelm Anna
14Kowal Krzysztof
15Kubiak Katarzyna
16Kubiczek Edyta
17Kucia Artur
18Lewicki Artur
19Łoś Mariusz
20Malinowska Joanna
21Marcinkjan Joanna
22Niemierka Anna
23Nowaczyk Iwona
24Piechociński Olaf
25Piotrowska Adriana
26Swięch Joanna
27Szwaja Barbara
28Tołkaczewicz Wioletta
29Tylki Sabina
30Wrzesień Roksana
31Zdobylak Alicja
32Zielińska Anetta
IV D
Wychowawcy:   Czesława Kaszuba
1Budbaras Aleksandra
2Chabińska Małgorzata
3Eliasik Magdalena
4Harmak Agnieszka
5Ilczyna Marta
6Jańczak Magdalena
7Jaronek Violetta
8Kondracka Marta
9Kruchlak Agnieszka
10Łapicz Agnieszka
11Maciejewska Ewa
12Mazurek Bożena
13Mądrzak Katarzyna
14Mendelska Jolanta
15Miara Monika
16Pełdiak Katarzyna
17Piechowicz Jadwiga
18Piętka Iwona
19Piotrowska Marta
20Walczak Anna
21Wojajczyk Joanna
22Wojtasińska Joanna
23Wolska Beata
24Woźny Ewa
25Zalewska Katarzyna
IV E
Wychowawcy:   Dorota Wołodkiewicz
1Bucha Beata
2Dziumak Justyna
3Eichorst Małgorzata
4Fila Marcin
5Fronczak Mariusz
6Gogut Justyna
7Kempa Barbara
8Kosela Justyna
9Kozłowiecka Ewa
10Lipińska Dorota
11Nasiukiewicz Ewa
12Pacześniak Agnieszka
13Podkówka Jolanta
14Popiołek Joanna
15Putka Magdalena
16Pytel Katarzyna
17Radziwonik Lilianna
18Rybka Magdalena
19Sanek Anna
20Sieradzka Anna
21Skóra Tomasz
22Socha Grzegorz
23Szurmińska Agnieszka
24Wojda Joanna
25Wrzosek Marta
26Zendran Andrzej
27Zabska Patrycja
Pozycjonowanie Wałbrzych | Tworzenie stron internetowych HM Sp. z o.o www.hm.pl | Profesjonalny hosting www.hb.pl