20 04 2018
Wyszukiwarka

Dane szkoły

Al. Wyzwolenia 34
58-300 Wałbrzych
tel/fax: 748423592
adres e-mail:
zs2@civ.pl
sekretariat czynny
7.30-15.30
codziennie oprócz czwartków

Dojazd

Ocalić od zapomnienia - pamięć o Polakach żyjących na kresach

Karta Szkolna

 

Mogiłę pradziada ocalić od zapomnienia

Rewitalizacja Wałbrzycha

Rocznik 1976

IV A
Wychowawcy:   Irena Kulman
1Bednarska Jolanta
2Biernat Anna
3Buchowiecka Urszula
4Czerniewska Anna
5Etryk Ewa
6Juzków Krzysztof
7Kakowska Danuta
8Klinkosz Grażyna
9Knopik Lidia
10Kobus Grażyna
11Kołcz Anna
12Kosk Aldona
13Krawczyk Anna
14Krawczyk Małgorzata
15Kruczkowska Dorota
16Kuboszek Jadwiga
17Kunikowska Grażyna
18Kuśnierz Zdzisława
19Lisowska Dorota
20Luboński Andrzej
21Ostafin Grażyna
22Oszczędna Ewa
23Pachar Irena
24Ruszkowska Anna
25Sienkiewicz Grażyna
26Smakowska Lilianna
27Sowińska Cecylia
28Waśkiewicz Halina
29Zaskórski Grzegorz
IV B
Wychowawcy:   Krystyna Jurkiewicz
1Balicka Alicja
2Ciecieląg Helena
3Czapla Grażyna
4Czarnecki Mirosław
5Czepanis Leszek
6Ficner Anna
7Gogacz Maria
8Gorzula Hanna
9Gutkowska Krystyna
10Józwik Lech
11Kamas Grażyna
12Karmińska Bożena
13Kędzierska Emilia
14Kołecka Izabela
15Kubicki Andrzej
16Kulig Roman
17Ledzion Marek
18Markiewicz Zenon
19Potrzebowski Zbigniew
20Przybyła Andrzej
21Rabiniak Leszek
22Radziszewska Dorota
23Soroczyński Zygmunt
24Sroka Jarosław
25Suchocki Jarosław
26Szambelan Mirosław
27Szczepan Marek
28Żaba Mieczysław
IV C
Wychowawcy:   Janina Bednarek-Hojden
1Bartkiewicz Małgorzata
2Bieńkuńska Bogumiła
3Bonio Lidia
4Borucka Anna
5Chołdecki Andrzej
6Głód Marek
7Gola Eugeniusz
8Hamerlak Renata
9Jankowiak Jolanta
10Jonas Elżbieta
11Konik Mieczysław
12Kułaga Krzysztof
13Kwiatkowska Danuta
14Pietraszko Anna
15Płaskoń Ewa
16Rola Małgorzata
17Rytel Wiesława
18Siciarz Ewa
19Sypniewski Roman
20Szulc Lilianna
21Szyga Irena
22Tryfan Waldemar
23Zięba Jan
24Żak Halina
IV D
Wychowawcy:   Fryderyk Drejer
1Bajor Stanisław
2Baran Grażyna
3Bącela Maria
4Bułka Barbara
5Damasiewicz Krystyna
6Dyrdół
7Grabowska Jolanta
8Harmak Artur
9Hypki Waldemar
10Jóźwiak Anna
11Kajetanowicz Paulina
12Kawałko Marek
13Kicior Małgorzata
14Kimak Beata
15Klimak Danuta
16Kryściak Tadeusz
17Mirocha Iwona
18Mitmańska Anna
19Nowak Ewa
20Pisklewicz Sławomir
21Przybył Maciej
22Puzoń Henryk
23Sadowska Alicja
24Sajkowska - Kicińska Elżbieta
25Sikora Iwona
26Strykowski Aleksander
27Szadok Aleksandra
28Ważny Jan
29Woźniak Tomasz
3030
IV E
Wychowawcy:   Klara Ujma
1Bajkacz Edward
2Bąk Ewa
3Bożek Elżbieta
4Chachuła Grażyna
5Domaradzka Krystyna
6Dominiuk - Dymarczyk Helena
7Golon Iwona
8Gondek Danuta
9Jabłońska Elżbieta
10Janiszewska Ewa
11Krzyżanowska Alicja
12Kubiszewska Wanda
13Kukulska - Rumian Margot
14Łuciów Mirosław
15Maciejczyk Witold
16Magierski Wiesław
17Muter Witold
18Nizioł Halina
19Ognista - Till Leokadia
20Pytel Krzysztof
21Sadowska - Wróbel Wiesława
22Sawicka-Magdziarz Anna
23Sienkiewicz Krystyna
24Szydło Juliusz
25Światowa Aleksandra
26Wędrychowicz Ewa
27Witrykus Janusz
28Żuk Iwona
IV F
Wychowawcy:   Józef Polak
1Baczyński Janusz
2Biliniak Ewa
3Burdan Danuta
4Butor Małgorzata
5Cierniak Grażyna
6Dreliszak Melania
7Ginda Iwona
8Jasiukiewicz Leokadia
9Kaczmarzyk Grażyna
10Kaczmarzyk Urszula
11Koffer Jolanta
12Kolbus Jerzy
13Krysztopowicz Krystyna
14Kryżanowska Małgorzata
15Matusiak Bronisław
16Ochocki Aleksander
17Oszczęda Ewa
18Rafalska Danuta
19Rożdżyńska Mariola
20Rzeszowski Leszek
21Stróżyk Łucja
22Szczepańczyk Zbigniew
23Szlachta Henryka
24Szydło Elżbieta
25Śliwińska Małgorzata
26Turczańska Grażyna
27Winkler Ewa
28Wronka Aleksandra
29Zubik Jan
Pozycjonowanie Wałbrzych | Tworzenie stron internetowych HM Sp. z o.o www.hm.pl | Profesjonalny hosting www.hb.pl